„Przyjaciele Barbary i Stanisława” – opłatkowe spotkanie przy ekranie z Sylwestrem Targoszem-Szalonkiem

baner_16122021
Kategoria
Spotkanie
Termin
16 grudnia 2021 18:00
Miejsce
Oddział Teatralno-Filmowy, ul. Kopernika 11
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkania opłatkowe w Dziale Teatralno-Filmowym zawsze były magiczne, pełne wzruszeń, życzeń i wspólnego kolędowania. ... Taki ogromnie ważny dzień, na który bardzo czekałam, a jego wspomnienie rozgrzewało mnie potem przez długie zimowe miesiące. Miałam nadzieję, że w tym roku już powróci w swojej zwykłej formie i spotkamy się wszyscy na Kopernika 11, pośpiewamy razem, przełamiemy się opłatkiem.

Ale kolędować chce się pełną piersią i otwartym sercem, ciężko byłoby to zrobić w maseczce, która zabezpiecza nas przed wirusem. No i opłatek ze świeżo zdezynfekowanej dłoni nie będzie tak smakował...

Kochani, przede wszystkim mam na uwadze Wasze zdrowie, bezpieczeństwo, Wasze Święta w zdrowiu wśród rodziny, wiec proszę – pozostańcie w domach, włączcie komputery i bądźcie z nami ONLINE. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji koncertu na żywo na Facebooku https://www.facebook.com/kopernika11.

/Katarzyna Gliwa/

 
 

Terminy

  • 16 grudnia 2021 18:00

Wspierane przez iCagenda