Spotkanie autorskie wokół książki Wojciecha Grabowskiego „Maroko”

Kategoria
Spotkanie
Date
11 kwietnia 2024 18:00
Miejsce
Oddział Teatralno-Filmowy, ul. M. Kopernika 11
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

We współpracy z WN ŚLĄSK.

Wstęp wolny.

Wydawnictwo Naukowe „Śląsk” istnieje na polskim rynku wydawniczym od 1992 roku. Współzałożycielami są takie instytucje jak: Uniwersytet Śląski, Politechnika Śląska, Biblioteka Śląska, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Współpracuje z ośrodkami naukowymi w całym kraju, a także za granicą. W gronie Autorów znajdują się wybitni pracownicy naukowi i specjaliści różnych dziedzin wiedzy. Publikuje rocznie ok. 60 tytułów z zakresu nauk humanistycznych: historii literatury, pedagogiki, pracy socjalnej, socjologii, filmoznawstwa, językoznawstwa, historii, medycyny, nauk technicznych. Cele działalności: publikacje wydawnictw naukowych (również obcojęzycznych); publikacje podręczników akademickich i innych pomocy dydaktycznych; publikacje czasopism naukowych i popularnonaukowych. Książki dostępne są w księgarniach naukowych i akademickich na terenie całego kraju.

Wojciech Grabowski – rysownik, pisarz, reżyser filmów dokumentalnych o sztuce, żeglarz i neurotyk. Potrafi odpoczywać jedynie wtedy gdy rysuje i żegluje.

 
 

Terminy

  • 11 kwietnia 2024 18:00

Wspierane przez iCagenda