Lp. | Rok | Imię i nazwisko | Klub | Konkurencja | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|
1. | 1924 | Kurt Dette | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
2. | 1924 | Kurt Dette | EKS Katowice | 200 m st. grzbietowym | 1 |
3. | 1924 | Kurt Dette | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
4. | 1924 | Helena Gawron, Gotschalk, Rosenberg, Weinhold | EKS Katowice | sztafeta 4 x 45 m st. dowolnym k | 1 |
5. | 1924 | Weinhold | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym k | 2 |
6. | 1925 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
7. | 1925 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 2 |
8. | 1926 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 5 x 50 m st. dowolnym | 1 | |
9. | 1926 | Irmgard Hill | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 50 m st. dowolnym | 1 |
10. | 1926 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 1 |
11. | 1926 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
12. | 1926 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 2 |
13. | 1926 | Małgorzata Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 2 |
14. | 1926 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
15. | 1926 | Magdalena Grall | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 50 m st. dowolnym | 2 |
16. | 1926 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
17. | 1926 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 2 |
18. | 1926 | Adela Czopówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 3 |
19. | 1927 | Adela Czopówna, Eleonora Czop, Erna Fitzówna, Magdalena Grallówna, Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 5 x 50 m st. dowolnym | 1 |
20. | 1927 | Małgorzata Fitz, Magdalena Grallówna, Rozalia Kajzer, Adela Czop | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4x 100 m st. dowolnym | 1 |
21. | 1927 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 1 |
22. | 1927 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 1 |
23. | 1927 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 1 |
24. | 1927 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
25. | 1927 | Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 2 |
26. | 1927 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 2 |
27. | 1927 | Magdalena Grallówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 3 |
28. | 1927 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 3 |
29. | 1928 | EKS Katowice | sztafeta 5 x 50 m st. dowolnym | 2 | |
30. | 1928 | Kurt Dette | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
31. | 1928 | Eleonora Czop, Małgorzata Fitz, Henryka Schmidt, Zakrzewska | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
32. | 1928 | Adela Czopówna, Erna Fitzówna, Rozalia Kajzer, Henryka Schmidt, Zakrzewska | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 5 x 50 m st. dowolnym | 1 |
33. | 1928 | Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
34. | 1928 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 1 |
35. | 1928 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. dowolnym | 1 |
36. | 1928 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 1 |
37. | 1928 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
38. | 1928 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 2 |
39. | 1928 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 2 |
40. | 1928 | Adela Czopówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 3 |
41. | 1928 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 3 |
42. | 1928 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 3 |
43. | 1928 | Eleonora Czop | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 3 |
44. | 1928 | Zakrzewska | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. dowolnym | 3 |
45. | 1929 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 1 |
46. | 1929 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 1 |
47. | 1929 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 1 |
48. | 1929 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 2 | |
49. | 1929 | Erna Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 2 |
50. | 1929 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 2 |
51. | 1929 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
52. | 1929 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 5 x 50 m st. dowolnym | 3 | |
53. | 1930 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
54. | 1930 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
55. | 1930 | Duvay, Jonderko, Joachim Karliczek | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
56. | 1930 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
57. | 1930 | Rozalia Kajzer, Henryka Schmidt, Małgorzata Fisch | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
58. | 1930 | Rozalia Kajzer, Henryka Schmidt, Erna Fitz, Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
59. | 1930 | Rozalia Kajzer, Henryka Schmidt, Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
60. | 1930 | Rozalia Kajzer | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 2 |
61. | 1930 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 2 |
62. | 1930 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
63. | 1930 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 3 |
64. | 1930 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 3 |
65. | 1930 | Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 3 |
66. | 1931 | Jerzy Boguth, Duvay, Joachim Karliczek | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 2 |
67. | 1931 | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 | |
68. | 1931 | Erna Fitzówna, Małgorzata Fitz, Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
69. | 1931 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 2 | |
70. | 1931 | Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 2 |
71. | 1931 | Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 2 |
72. | 1931 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 3 |
73. | 1931 | Henryka Schmidt | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 3 |
74. | 1932 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 st. grzbietowym | 1 |
75. | 1932 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
76. | 1932 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
77. | 1932 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
78. | 1932 | Joachim Karliczek, [?], [?] | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym m | 2 |
79. | 1932 | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym m | 2 | |
80. | 1932 | Erna Fitzówna, Aniela Jarkulisz-Niedobecka, Słota, Raszford | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
81. | 1932 | Erna Fitzówna, Aniela Jarkulisz-Niedobecka, Raszford | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
82. | 1932 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 1 |
83. | 1932 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
84. | 1932 | Pawlik | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 2 |
85. | 1932 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 2 |
86. | 1932 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
87. | 1932 | Jan Kaputek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 2 |
88. | 1932 | Jan Kaputek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 2 |
89. | 1932 | Pawlik | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 2 |
90. | 1932 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 3 | |
91. | 1932 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 3 |
92. | 1932 | Erna Fitzówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 3 |
93. | 1932 | Jan Kaputek, Pawlik, [?] | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 3 |
94. | 1932 | Anna Fritsch | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 3 |
95. | 1932 | Erna Fitz, Aniela Jarkulisz-Niedobecka, Raszford | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. dowolnym | 3 |
96. | 1932 | Raszfordówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 3 |
97. | 1933 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
98. | 1933 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
99. | 1933 | Jerzy Boguth, Joachim Karliczek, Rudolf Rother | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
100. | 1933 | Rudolf Rother, Helmut Barysz, Gerhard Karliczek, Joachim Karliczek | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
101. | 1933 | Pirnau, Haller, Kawaletz, Dürüg | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
102. | 1933 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
103. | 1933 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
104. | 1933 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
105. | 1933 | Helmut Barysz | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
106. | 1933 | Helmut Barysz | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 3 |
107. | 1933 | Anna Fritsch | TP 23 Giszowiec | 100 m st. klasycznym | 1 |
108. | 1933 | Anna Fritsch | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
109. | 1933 | Erna Fitzówna, Kazimierczak, Anna Fritsch, Słota | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
110. | 1933 | Słotówna, Kazimierczakówna, Anna Fritsch, Erna Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 2 |
111. | 1933 | Małgorzata Fitz | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 3 |
112. | 1934 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
113. | 1934 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
114. | 1934 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
115. | 1934 | Chrószcz, Kawalec, Hallier, Skupin | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
116. | 1934 | Herman Jankowski, Rudolf Rother, Gerhard Karliczek, Joachim Karliczek | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
117. | 1934 | EKS Katowice | drużynowo | 1 | |
118. | 1934 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
119. | 1934 | Kawalec (tz) | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym k | 2 |
120. | 1934 | Gerhard Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
121. | 1934 | Słotówna | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
122. | 1934 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym. | 2 |
123. | 1934 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 2 |
124. | 1934 | Erna Fitz, Aniela Jarkulisz-Niedobecka, [?] | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 3 |
125. | 1935 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
126. | 1935 | Gerhard Karliczek, Joachim Karliczek, Praski | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
127. | 1935 | Gerhard Karliczek, Joachim Karliczek Pawlik, Praski | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
128. | 1935 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
129. | 1935 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
130. | 1935 | Skupin, [?], [?], [?] | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
131. | 1935 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
132. | 1935 | EKS Katowice | sztafeta 4 x100 m st. dowolnym | 2 | |
133. | 1935 | Hallier | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym k | 3 |
134. | 1935 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
135. | 1935 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 1 |
136. | 1935 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. grzbietowym | 2 |
137. | 1935 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka, Erna Fitz, [?] | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 3 x 100 m st. zmiennym | 2 |
138. | 1935 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 3 | |
139. | 1935 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 200 m st. dowolnym | 3 | |
140. | 1936 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
141. | 1936 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
142. | 1936 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
143. | 1936 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
144. | 1936 | Joachim Karliczek, Walter Rusin, Rudolf Rother | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
145. | 1936 | Joachim Karliczek, Gerard Karliczek, Rother, G. Scholz | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
146. | 1936 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
147. | 1936 | Herman Rusin | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
148. | 1936 | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym k | 3 | |
149. | 1936 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 1 |
150. | 1936 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
151. | 1937 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
152. | 1937 | Ilse Boll | EKS Katowice | 100 m st. klasycznym k | 1 |
153. | 1937 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
154. | 1937 | Ilse Boll | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym k | 1 |
155. | 1937 | Joachim Karliczek, Rudolf Rother, Herman Rusin | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
156. | 1937 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
157. | 1937 | Joachim Karliczek, Gerhard Karliczek, Rudolf Rother, G.Scholz | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
158. | 1937 | Joachim Karliczek | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
159. | 1937 | A. Schwarz | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 2 |
160. | 1937 | Walter Rusin | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
161. | 1937 | A. Schwarz | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
162. | 1937 | Scholz, [?], [?], [?] | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 |
163. | 1937 | Praski | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
164. | 1937 | Gerhard Karliczek | EKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 3 |
165. | 1937 | Gerhard Karliczek | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
166. | 1937 | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 3 | |
167. | 1937 | Dąb Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 2 | |
168. | 1937 | Materla | Dąb Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
169. | 1937 | Machowski | Dąb Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
170. | 1937 | Ewald Heinrich | Dąb Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
171. | 1937 | Ewald Heinrich | Dąb Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
172. | 1937 | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 2 |
173. | 1938 | Ilse Boll | EKS Katowice | 100 m st. klasycznym k | 1 |
174. | 1938 | Ilse Boll | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym k | 1 |
175. | 1938 | Ilse Boll, Hallier, Fonfara | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym k | 1 |
176. | 1938 | Ilse Boll, Fonfara, Hallier, Kamieńska | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym k | 1 |
177. | 1938 | Ilse Boll, Fonfara, Hallier, Kamieńska | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym k | 1 |
178. | 1938 | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 | |
179. | 1938 | Herman Rusin | EKS Katowice | 100 m st. klasycznym | 2 |
180. | 1938 | Herman Rusin | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
181. | 1938 | Herman Jankowski | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
182. | 1938 | Fonfara | Dąb Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
183. | 1938 | Heidrich | Dąb Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
184. | 1938 | Ewald Heinrich Jarecki, [?], Wolf | Dąb Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
185. | 1938 | Walter Priebe | Dąb Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
186. | 1938 | Dąb Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 3 | |
187. | 1938 | Machowski | Dąb Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
188. | 1938 | Pioszczyk | Dąb Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
189. | 1938 | Metzerówna | Dąb Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
190. | 1938 | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 1 |
191. | 1938 | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 1 |
192. | 1938 | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. dowolnym | 1 |
193. | 1938 | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 1 |
194. | 1938 | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 500 m st. dowolnym | 1 |
195. | 1938 z | Ewald Heinrich | Dąb Katowice | 500 m st. klasycznym | 1 |
196. | 1938 z | Kawalec | Dąb Katowice | 300 m st. zmiennym | 1 |
197. | 1938 z | Ewald Heinrich | Dąb Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
198. | 1938 z | Ewald Heinrich | Dąb Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
199. | 1938 z | Matternówna | Dąb Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
200. | 1938 z | Matternówna | Dąb Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
201. | 1938 z | Pioszczykówna | Dąb Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
202. | 1938 z | Dąb Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 2 | |
203. | 1938 z | Dąb Katowice | 4 x 100 m st. dowolnym | 2 | |
204. | 1938 z | Dąb Katowice | 3 x 100 m st. klasycznym | 2 | |
205. | 1938 z | Ilse Boll | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym k | 1 |
206. | 1938 z | Ilse Boll, Fonfara, Hallier | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym k | 1 |
207. | 1938 z | Ilse Boll, Fonfara, Hallier, Hanning | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym k | 1 |
208. | 1938 z | EKS Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 | |
209. | 1938 z | Ilse Boll | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
210. | 1938 z | Hallier | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym k | 2 |
211. | 1938 z | Hallier | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym k | 2 |
212. | 1938 z | Gerhard Karliczek | EKS Katowice | 300 m st. zmiennym | 2 |
213. | 1938 z | Herman Rusin | EKS Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
214. | 1938 z | Schwarz | EKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
215. | 1938 z | Schwarz | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
216. | 1938 z | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym | 3 | |
217. | 1938 z | Fonfara | EKS Katowice | 100 m st. dowolnym k | 3 |
218. | 1938 z | Rusin | EKS Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
219. | 1938 z | Jankowski | EKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
220. | 1938 z | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 1 |
221. | 1938 z | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. dowolnym | 1 |
222. | 1938 z | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 1 |
223. | 1938 z | Aniela Jarkulisz-Niedobecka | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 2 |
224. | 1939 | Herman Rusin | EKS Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
225. | 1939 | Fonfara | EKS Katowice | 100 m st. grzbietowym k | 3 |
226. | 1939 | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym k | 3 | |
227. | 1939 | EKS Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym k | 3 | |
228. | 1939 | Walter Priebe, Ewald Heinrich, Machowski | Dąb Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
229. | 1939 | Ewald Heinrich | Dąb Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
230. | 1939 | Pioszczyk | Dąb Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
231. | 1939 | Matternówna | Dąb Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
232. | 1939 | Ewald Heinrich | Dąb Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
233. | 1939 | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. dowolnym | 1 |
234. | 1939 | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. dowolnym | 1 |
235. | 1939 | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 4 x 100 m st. dowolnym | 3 | |
236. | 1939 z | Ilse Boll, Fonfara, Hallier, | EKS Katowice | sztafeta 3 x 100 m st. zmiennym k | 1 |
237. | 1939 z | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 1500 m st. dowolnym | 1 |
238. | 1939 z | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. dowolnym | 1 |
239. | 1939 z | Jan Jędrysek | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 400 m st. dowolnym | 1 |
240. | 1946 | Alfons Domagała | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 100 m st. klasycznym | 3 |
241. | 1946 | Alfons Domagała | TP 23 Giszowiec-Nikiszowiec | 200 m st. klasycznym | 3 |
242. | 1946 | Karol Ramola | Pogoń Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
243. | 1946 | Karol Ramola | Pogoń Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
244. | 1946 | Karol Ramola | Pogoń Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
245. | 1946 | Karol Ramola | Pogoń Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
246. | 1946 | Pogoń Katowice | 4 x 200 m dowolnym | 2 | |
247. | 1947 | Pogoń Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 2 | |
248. | 1947 | Jan Wąs | Pogoń Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
249. | 1947 | Eryk Szołtysek | Pogoń Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
250. | 1947 | Eryk Szołtysek | Pogoń Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
251. | 1947 | Pogoń Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 2 | |
252. | 1947 z | Jan Nogaj | Pogoń Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
253. | 1947 z | Kałuża | Pogoń Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
254. | 1947 z | Grzesik | Siła Giszowiec | 400 m st. dowolnym | 2 |
255. | 1947 z | Kałuża | Pogoń Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
256. | 1947 z | Jan Wąs | Pogoń Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
257. | 1947 z | Eryk Szołtysek | Pogoń Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
258. | 1947 z | Eryk Szołtysek | Pogoń Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
259. | 1947 z | Kleczka | Pogoń Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
260. | 1947 | Piotr Wąsek, Eryk Szołtysek, Jan Nogaj | Pogoń Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 |
261. | 1947 | Pogoń Katowice | 4 x 200 m st. dowolnym | 2 | |
262. | 1947 | Siła Giszowiec | 4 x 200 m st. dowolnym | 3 | |
263. | 1947 | Madejówna | Pogoń Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
264. | 1947 | Madejówna | Pogoń Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
265. | 1947 | Kokot | Pogoń Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
266. | 1947 | Nebelówna | Pogoń Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
267. | 1947 | Pogoń Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 1 | |
268. | Pogoń Katowice | 4 x 100 m st. dowolnym | 2 | ||
269. | 1948 | Eryk Szołtysek | Pogoń Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
270. | 1948 | Pogoń Katowice | 3 x 100 m st. zmiennym | 2 | |
271. | 1948 | Joachim Procel | Pogoń Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
272. | 1949 | Eryk Szołtysek | Stal Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
273. | 1949 | Joachim Procel | Stal Katowice | 50 m z granatem | 2 |
274. | 1949 | Eryk Szołtysek | Stal Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
275. | 1949 | Eryk Szołtysek | Stal Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
276. | 1949 | Joachim Procel | Stal Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
277. | 1949 | Jan Wąs, Eryk Szołtysek, Kleczka, Joachim Procel | Stal Katowice | 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
278. | 1950 | Joachim Procel | Stal Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
279. | 1950 | Eryk (Franciszek) Szołtysek | Stal Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
280. | 1950 | Eryk (Franciszek) Szołtysek | Stal Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
281. | 1950 | Stal Katowice | 4 x 100 m st. zmiennym | 2 | |
282. | 1950 | Alojzy Dłucik | Górnik Janów | 50 m z granatem | 2 |
283. | 1952 | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
284. | 1952 | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 50 m z granatem | 2 |
285. | 1952 | Krystyna Broll | Gwardia Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
286. | 1952 | Gwardia Katowice | 4 x 100 m st. zmiennym | 2 | |
287. | 1952 | Elżbieta Gellner | Gwardia Katowice | 200 st. grzbietowym | 2 |
288. | 1952 | Łucja Lesik | Gwardia Katowice | 300 m st. zmiennym | 1 |
289. | 1952 | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
290. | 1952 z | Krystyna Broll | Gwardia Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
291. | 1952 z | Elżbieta Gellner | Gwardia Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
292. | 1952 z | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
293. | 1952 z | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 50 m z granatem | 1 |
294. | 1952 z | Wencel | Gwardia Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
295. | 1953 | Katowice | 4 x 100 m st. dowolnym | 1 | |
296. | 1953 | Katowice | 4 x 100 m st. zmiennym | 1 | |
297. | 1953 | Elżbieta Gellner | Gwardia Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
298. | 1953 | Elżbieta Gellner | Gwardia Katowice | 200 m st. grzbietowym | 1 |
299. | 1953 | Renata Gryszczyk | Gwardia Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
300. | 1953 | Renata Gryszczyk | Gwardia Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
301. | 1953 | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
302. | 1953 z | Elżbieta Gellner | Gwardia Katowice | 200 m st. grzbietowym | 1 |
303. | 1953 z | Elżbieta Gellner, [?], [?], Renata Gryszczyk | Gwardia Katowice | 4 x100 m st. dowolnym | 3 |
304. | 1953 z | Renata Gryszczyk | Gwardia Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
305. | 1953 z | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 50 m z granatem | 3 |
306. | 1954 | Helena Gawron | Górnik Janów | 200 m st. klasycznym | 2 |
307. | 1954 | Elźbieta Olejnik | Gwardia Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
308. | 1954 | Renata Gryszczyk | Gwardia Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
309. | 1954 z | Renata Gryszczyk | Gwardia Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
310. | 1954 z | Renata Gryszczyk | Gwardia Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
311. | 1954 z | Łucja Lesik | Gwardia Katowice | 200 m st. grzbietowym | 2 |
312. | 1954 z | Mróz | Kolejarz Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
313. | 1954 z | Mróz | Kolejarz Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
314. | 1954 z | Olejnik | Gwardia Katowice | 200 m st. grzbietowym | 1 |
315. | 1955 | Helena Gawron | Górnik Janów | 100 m st. klasycznym | 3 |
316. | 1955 | Helena Gawron | Górnik Janów | 200 m st. klasycznym | 1 |
317. | 1955 | Helena Kucielowa | Kolejarz Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
318. | 1955 | Raczyński | Sparta Katowice | 200 m st. zmiennym | 1 |
319. | 1955 | Raczyński | Sparta Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
320. | 1955 | Rój | Gwardia Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
321. | 1955 | Rój | Gwardia Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
322. | 1955 | Rój | Gwardia Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
323. | 1955 z | Jerzy Procel | Gwardia Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
324. | 1956 | Helena Kucielowa | Górnik Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
325. | 1956 z | Helena Kucielowa | Gwardia Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
326. | 1964 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
327. | 1964 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 2 |
328. | 1964 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
329. | 1964 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
330. | 1965 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 2 |
331. | 1965 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
332. | 1966 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
333. | 1966 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
334. | 1966 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
335. | 1966 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
336. | 1966 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
337. | 1966 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
338. | 1967 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
339. | 1967 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
340. | 1967 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
341. | 1967 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
342. | 1967 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
343. | 1967 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
344. | 1968 l | Julita Traczewska | GKS Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
345. | 1968 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
346. | 1968 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
347. | 1968 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st dowolnym | 1 |
348. | 1968 z | Gostyński | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
349. | 1968 z | Julita Traczewska | GKS Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
350. | 1968 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
351. | 1968 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. grzbietowym | 2 |
352. | 1969 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
353. | 1969 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
354. | 1969 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
355. | 1969 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
356. | 1969 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
357. | 1970 | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 100 m st. dowolnym | 1 |
358. | 1970 | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 100 m st. motylkowym | 3 |
359. | 1970 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
360. | 1970 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
361. | 1970 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
362. | 1970 l | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
363. | 1970 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 1 |
364. | 1970 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 1500 m st. dowolnym | 2 |
365. | 1970 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
366. | 1971 | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 100 m st. grzbietowym | 1 |
367. | 1971 | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 200 m st. grzbietowym | 1 |
368. | 1971 z | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 200 m st. grzbietowym | 2 |
369. | 1971 z | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 100 m st. grzbietowym | 2 |
370. | 1972 | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 200 m st. grzbietowym | 1 |
371. | 1972 | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 200 m st. grzbietowym | 1 |
372. | 1972 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
373. | 1972 z | Krystian Langer | GKS Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
374. | 1972 l | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 100 m st. grzbietowym | 1 |
375. | 1972 l | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 200 m st. grzbietowym | 1 |
376. | 1972 l | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 200 m st. grzbietowym | 1 |
377. | 1972 l | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 100 m st. grzbietowym | 1 |
378. | 1972 z | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 100 m st. grzbietowym | 1 |
379. | 1972 z | Piotr Dłucik | Naprzód Janów | 200 m st. grzbietowym | 1 |
380. | 1981 l | Mariusz Okaj | GKS Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
381. | 1987 | Violetta Drozdek | Pałac Młodzieży Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
382. | 1993 | Adam Sitkiewicz | Pałac Młodzieży Katowice | 1500 m st. dowolnym | 3 |
383. | 1999 | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 50 m st. motylkowym | 1 |
384. | 1999 | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
385. | 1999 | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 200 m st. motylkowym | 1 |
386. | 1999 | Wojciech Gabrysz, Michał Poprawa, Mikołaj Machnik, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 3 |
387. | 1999 | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 3 |
388. | 1999 | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
389. | 1999 | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
390. | 1999 z | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
391. | 1999 z | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
392. | 1999 z | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
393. | 2000 | Michał Sapoń | Pałac Młodzieży Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
394. | 2000 | Michał Sapoń | Pałac Młodzieży Katowice | 50 m st. motylkowym | 1 |
395. | 2000 | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 50 m st. motylkowym | 1 |
396. | 2000 | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
397. | 2000 | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 200 m st. motylkowym | 1 |
398. | 2000 | Michał Sapoń | Pałac Młodzieży Katowice | 50 m st. dowolnym | 2 |
399. | 2000 | Adam Błaszczak | Pałac Młodzieży Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
400. | 2000 kb | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 50 m st. motylkowym | 1 |
401. | 2000 kb | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
402. | 2000 kb | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 200 m st. motylkowym | 1 |
403. | 2000 kb | Otylia Jędrzejczak | Pałac Młodzieży Katowice | 400 m st. zmiennym | 1 |
404. | 2000 kb | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
405. | 2000 kb | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
406. | 2000 kb | Michał Spławiński | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 1 |
407. | 2000 z | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
408. | 2001 | Sapoń Michał | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
409. | 2001 | Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
410. | 2001 | Michał Sapo, Paweł Bladowski, Piotr Gęgotek, Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
411. | 2001 | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 2 |
412. | 2001 | Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 2 |
413. | 2001 | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
414. | 2001 | Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | 1500 m st. dowolnym | 3 |
415. | 2001 | Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
416. | 2001 | Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
417. | 2001 | Michał Sapoń | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 3 |
418. | 2002 | Michał Sapoń, Michał Spławiński, Piotr Gęgotek, Tomasz Dziedzic | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
419. | 2002 | Piotr Gęgorek | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
420. | 2002 | Michał Sapoń, Michał Spławiński, Piotr Gęgotek, Tomasz Dziedzic | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 |
421. | 2002 | Marek Małopolski | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 2 |
422. | 2002 | Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
423. | 2002 | Marek Małopolski | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
424. | 2002 | Michał Rokicki | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
425. | 2002 | Adrian Błaszczyk | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
426. | 2002 z | Tomasz Dziedzic | AZS AWF Katowice | 100 m st. zmiennym | 2 |
427. | 2002 z | Piotr Gęgorek | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
428. | 2003 | Marek Małopolski | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 2 |
429. | 2003 | Marek Małopolski | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 2 |
430. | 2003 | Tomasz Dziedzic | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
431. | 2003 | Michał Rokicki | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
432. | 2003 | Tomasz Dziedzic | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 3 |
433. | 2004 | Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 1 |
434. | 2004 | Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 1 |
435. | 2004 | Michał Rokicki | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
436. | 2004 | Paweł Bladowski | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
437. | 2004 | Rafał Kuchta | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
438. | 2004 | Krzysztof Żołdak, Marcin Unold, Szymon Jędrzejczak, Paweł Bladowski | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 |
439. | 2004 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 3 |
440. | 2004 | Tomasz Pyk | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
441. | 2004 kb | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
442. | 2004 kb | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 2 |
443. | 2004 kb | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
444. | 2004 kb | Michał Rokicki | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
445. | 2004 kb | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 200 m st. grzbietowym | 3 |
446. | 2004 kb | Sławomir Wolniak | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
447. | 2004 kb | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 3 |
448. | 2005 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
449. | 2005 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 200 m st. grzbietowym | 2 |
450. | 2005 | Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
451. | 2005 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 2 |
452. | 2005 | Sławomir Wolniak | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
453. | 2005 | Sławomir Wolniak | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
454. | 2005 | Marcin Unold, Ireneusz Psota, Rafał Kuchta, Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 |
455. | 2005 | Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 3 |
456. | 2005 | Sławomir Wolniak | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
457. | 2006 | Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
458. | 2006 | Bartosz Wiśniewski | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
459. | 2006 | Sylwia Kula | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 3 |
460. | 2006 | Bartosz Wiśniewski, Bartosz Religa, Ireneusz Psota, Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 |
461. | 2006 | Krzysztof Żołdak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 3 |
462. | 2007 | Piotr Łuczak, Robert Wilk, Marcin Unold, Patryk Wakuła | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x100 m st. dowolnym | 3 |
463. | 2007 z | Dawid Kundzik | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 3 |
464. | 2008 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
465. | 2008 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 1 |
466. | 2008 | Robert Wilk | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
467. | 2008 | Wojciech Gnela, Piotr Gęgorek, Robert Wilk, Marcin Unold | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
468. | 2008 | Marcin Unold, Przemysław Gorczyca, Bartosz Wiśniewski, Robert Wilk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
469. | 2008 | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
470. | 2008 | Paweł Gorczyca | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
471. | 2008 z | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
472. | 2008 z | Piotr Łuczak | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
473. | 2008 z | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
474. | 2009 | Robert Wilk, Bartosz Wiśniewski, Wojciech Gnela, Marcin Unold | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
475. | 2009 | Marcin Unold, Jakub Kieruj, Bartosz Wiśniewski, Robert Wilk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x100 m st. zmiennym | 2 |
476. | 2009 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 2 |
477. | 2009 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 1500 m st. dowolnym | 3 |
478. | 2009 | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
479. | 2009 | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
480. | 2009 | Paweł Gorczyca | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
481. | 2009 z | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 1 |
482. | 2009 z | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 1 | |
483. | 2009 z | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
484. | 2009 z | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
485. | 2009 z | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
486. | 2009 z | Robert Wilk | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
487. | 2009 z | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
488. | 2009 z | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
489. | 2009 z | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 3 |
490. | 2009 z | Dominika Gawełczyk | AZS AWF Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
491. | 2010 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 1500 m st. dowolnym | 3 |
492. | 2010 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 3 |
493. | 2010 z | Agnieszka Ostrowska | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 2 |
494. | 2010 z | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 1500 m st. dowolnym | 2 |
495. | 2011 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
496. | 2011 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 800 m st. dowolnym | 2 |
497. | 2011 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 1500 m st. dowolnym | 3 |
498. | 2011 | Marcin Unold, Mikołaj Machnik, Robert Wilk, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x100 m st. zmiennym | 3 |
499. | 2012 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
500. | 2012 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 1500 m st. dowolnym | 1 |
501. | 2012 | Marcin Unold, Karol Zaczyński, Sławiński, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
502. | 2012 | Marcin Unold, Karol Zaczyński, Mikołaj Machnik, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
503. | 2012 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 1 |
504. | 2012 | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
505. | 2012 | Marcin Unold, Karol Zaczyński, Herniak, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 |
506. | 2012 | Marcin Unold | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
507. | 2012 | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 400 m st. dowolnym | 3 |
508. | 2012 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 3 |
509. | 2012 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 3 |
510. | 2012 z | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
511. | 2012 z | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 1 |
512. | 2012 z | Karol Zaczyński, Michał Poprawa, Mateusz Żymańczyk, Krzysztof Wilk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
513. | 2012 z | Karol Zaczyński | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
514. | 2012 z | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 3 |
515. | 2012 z | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 3 |
516. | 2013 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
517. | 2013 | Katarzyna Wilk, Klimas, Bartoszek, Joanna Szczepaniak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
518. | 2013 | Karolina Szczepaniak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 1 |
519. | 2013 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
520. | 2013 | Karolina Szczepaniak | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
521. | 2013 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
522. | 2013 | Karol Zaczyński, Kacper Klich, Kajetan Załuski, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 3 |
523. | 2014 | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
524. | 2014 | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 1 |
525. | 2014 | Tomasz Polewka, Mikołaj Machnik, Jerzy Twardowski, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
526. | 2014 | Karolina Szczepaniak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 1 |
527. | 2014 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 3 |
528. | 2014 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 1 |
529. | 2014 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
530. | 2014 | Karolina Szczepaniak | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 3 |
531. | 2014 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
532. | 2014 z | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Mikołaj Machnik, Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
533. | 2014 z | Tomasz Polewka, Konrad Czerniak, Martyna Nowak, Julia Jagoda | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym (mix) | 1 |
534. | 2015 | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
535. | 2015 | Konrad Czernik | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
536. | 2015 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
537. | 2015 | Konrad Czerniak, Mikołaj Machnik, Tomasz Polewka, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
538. | 2015 | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Mikołaj Machnik, Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
539. | 2015 | Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
540. | 2015 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 1 |
541. | 2015 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
542. | 2015 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
543. | 2015 | Karolina Szczepaniak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
544. | 2015 | Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
545. | 2015 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
546. | 2015 z | AZS AWF Katowice | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 1 |
547. | 2015 z | Konrad Czernik | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
548. | 2015 z | Maciej Falaciński, Bartosz Famulok, Rafał Bugdol, Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
549. | 2015 z | Tomasz Polewka, Konrad Czerniak, Krzysztof Tokarski, Maciej Falaciński | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
550. | 2015 z | Tomasz Polewka, Konrad Czerniak, Krzysztof Tokarski, Maciej Falaciński | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 1 |
551. | 2015 z | Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
552. | 2015 z | Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 1 |
553. | 2015 z | Łukasz Chmiel | AZS AWF Katowice | 100 m st. zmiennym | 2 |
554. | 2015 z | Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
555. | 2015 z | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
556. | 2015 z | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
557. | 2015 z | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
558. | 2015 z | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
559. | 2015 z | Krzysztof Tokarski | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 2 |
560. | 2015 z | Julia Jagoda | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 2 |
561. | 2015 z | Maciej Falaciński | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
562. | 2015 z | Maciej Falaciński | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
563. | 2015 z | Maciej Falaciński, Michał Poprawa, Wojciech Głyk, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 |
564. | 2016 | Katarzyna Wilk | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
565. | 2016 | Kacper Majchrzak | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
566. | 2016 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 1 |
567. | 2016 | Maciej Falaciński, Rafał Bugdol, Michał Poprawa, Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
568. | 2016 | Konrad Czerniak | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
569. | 2016 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
570. | 2016 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
571. | 2016 z | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 1 |
572. | 2016 z | Dariusz Puk, Rafał Bugdol, Grzegorz Kłos, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
573. | 2016 z | Tomasz Polewka, Paulina Peda, Krzysztof Tokarski, Julia Jagoda | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym (mix) | 2 |
574. | 2016 z | Paulina Peda, Martyna Nowak, Julia Jagoda, Weronika Jagoda | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 3 |
575. | 2017 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
576. | 2017 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 1 |
577. | 2017 | Tomasz Polewka, Mikołaj Machnik, Michał Poprawa, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
578. | 2017 | Wojciech Głyk, Michał Poprawa, Grzegorz Kłos, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
579. | 2017 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 1 |
580. | 2017 | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
581. | 2017 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
582. | 2017 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
583. | 2017 | Wojciech Głyk, Michał Poprawa, Grzegorz Kłos, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
584. | 2017 | Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 3 |
585. | 2017 | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
586. | 2017 kb | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 1 |
587. | 2017 kb | Krzysztof Tokarski | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 1 |
588. | 2017 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
589. | 2017 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. zmiennym | 1 |
590. | 2017 kb | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Dariusz Puk, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
591. | 2017 kb | Tomasz Polewka, Krzysztof Tokarski, Michał Poprawa, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 1 |
592. | 2017 kb | Tomasz Polewka, Krzysztof Tokarski, Michał Poprawa, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
593. | 2017 kb | Paula Żukowska | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 1 |
594. | 2017 kb | Tomasz Polewka, Krzysztof Tokarski, Paulina Peda, Julia Jagoda | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. zmiennym | 1 |
595. | 2017 kb | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
596. | 2017 kb | Maciej Hołub | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 2 |
597. | 2017 kb | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 2 |
598. | 2017 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
599. | 2017 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
600. | 2017 kb | Karol Zaczyński, Wojciech Głyk, Michał Galon, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 |
601. | 2017 kb | Paula Żukowska | AZS AWF Katowice | 400 m st. dowolnym | 2 |
602. | 2017 kb | Julia Jagoda, Paula Żukowska, Natalia Pawlaczek, Paulina Peda | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
603. | 2017 kb | Mikołaj Machnik | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
604. | 2017 kb | Krzysztof Tokarski | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
605. | 2017 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 3 |
606. | 2017 kb | Paulina Peda, Marlena Dudek, Julia Jagoda, Amelia Pisarczyk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 3 |
607. | 2018 | Tomasz Polewka, Krzysztof Tokarski, Michał Poprawa, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
608. | 2018 | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
609. | 2018 | Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
610. | 2018 | Paula Żukowska | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
611. | 2018 | Dominika Kossakowska, Paulina Peda, Julia Jagoda, Paula Żukowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
612. | 2018 | Tomasz Polewka, Krzysztof Tokarski, Dariusz Puk, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
613. | 2018 | Bugdol Rafał | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 2 |
614. | 2018 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
615. | 2018 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
616. | 2018 | Paula Żukowska | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
617. | 2018 | Katarzyna Wasick, Paulina Peda, Marlena Dudek, Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
618. | 2018 | Dariusz Puk, Kacper Klich, Sławomir Smeja, Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 |
619. | 2018 | Dominika Kossakowska, Dominika Kosińska, Wiktoria Musioł, Paula Żukowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 |
620. | 2018 | Krzysztof Tokarski | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
621. | 2018 | Polewka Tomasz | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 3 |
622. | 2018 | Maciej Hołub | AZS AWF Katowice | 100 m st. klasycznym | 3 |
623. | 2018 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 3 |
624. | 2018 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
625. | 2018 kb | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
626. | 2018 kb | Katarzyna Wasick, Weronika Jagoda, Dominika Kossakowska, Paulina Peda | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
627. | 2018 kb | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
628. | 2018 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 1 |
629. | 2018 kb | Maciej Hołub | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 1 |
630. | 2018 kb | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 2 |
631. | 2018 kb | Katarzyna Wasick, Dominika Kossakowska, Dominika Kosińska, Julia Magierowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 |
632. | 2018 kb | Paulina Peda, Dominika Kossakowska, Marlena Dudek, Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
633. | 2018 kb | Paulina Peda, Dominika Kossakowska, Marlena Dudek, Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym | 3 |
634. | kb | Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 3 |
635. | 2018 kb | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Krzysztof Tokarski, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 3 |
636. | 2018 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 3 |
637. | 2018 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. zmiennym | 3 |
638. | 2018 kb | Tomasz Polewka, Dominika Kossakowska, Rafał Bugdol, Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 100 m st. zmiennym | 3 |
639. | 2018 kb | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Maciej Hołub, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 3 |
640. | 2019 | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
641. | 2019 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 1 |
642. | 2019 | Maciej Hołub | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 1 |
643. | 2019 | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
644. | 2019 | Paulina Peda, Maciej Hołub, Michał Poprawa, Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
645. | 2019 | Rafał Bugdol, Dominika Kossakowska, Michał Poprawa, Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
646. | 2019 | Katarzyna Wasick, Dominika Kossakowska, Marta Cieśla, Paulina Peda | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
647. | 2019 | Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 2 |
648. | 2019 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
649. | 2019 | Tomasz Polewka, Maciej Hołub, Michał Poprawa, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta mężczyzn 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
650. | 2019 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
651. | 2019 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
652. | 2019 | Rafał Bugdol, Kamil Romanowski, Dominika Kossakowska, Marta Cieśla | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
653. | 2019 | Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
654. | 2019 | Paula Żukowska | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
655. | 2019 | Rafał Bugdol, Kamil Romanowski, Dominika Kossakowska, Marta Cieśla | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
656. | 2019 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
657. | 2019 | Marta Cieśla | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 3 |
658. | 2019 | Krzysztof Tokarski | AZS AWF Katowice | 50 m st. klasycznym | 3 |
659. | 2020 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
660. | 2020 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 1 |
661. | 2020 | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
662. | 2020 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
663. | 2020 kb | Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 2 |
664. | 2020 kb | Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
665. | 2020 kb | Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
666. | 2020 kb | Paulina Peda, Oliwia Gonta, Wiktoria Kocjan, Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 2 |
667. | 2020 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
668. | 2020 | Jakub Majerski , Szymon Jaworski, Michał Poprawa Paweł Smoliński | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 2 |
669. | 2020 | Paweł Smoliński, Mateusz Krystyniak, Michał Poprawa, Szymon Jaworski, | AZS-AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 2 |
670. | 2020 | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Mateusz Krystyniak, Paweł Smoliński, Szymon Jaworski | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m. st. zmiennym | 2 |
671. | 2020 | Piotr Ludwiczak | AZS AWF Katowice | 50 m. st. dowolnym | 2 |
672. | 2020 | Sebastian Ciastoń | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
673. | 2020 | Jakub Majerski Dominika Kossakowska, Paweł Smoliński, Paulina Peda | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. dowolnym | 2 |
674. | 2020 | Dominika Kossakowska, Julia Świstun, Paulina Peda, Wiktoria Domżalska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 3 |
675. | 2020 | Dominika Kossakowska Wiktoria Kocjan, Dominika Kossakowska, | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 3 |
676. | 2020 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 3 |
677. | 2020 | Paulina Peda, Oliwia Gonta, Wiktoria Kocjan, Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 3 |
678. | 2020 | Jakub Majerski , Szymon Jaworski, Michał Poprawa, Paweł Smoliński | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 3 |
679. | 2020 | Paweł Smoliński, Jakub Majerski , Kamil Romanowski, | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 3 |
680. | 2020 | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 3 |
681. | 2021 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
682. | 2021 | Paulina Nogaj | AZS-AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 3 |
683. | 2021 | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
684. | 2021 | Dominika Kossakowska | AZS-AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
685. | 2021 | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 2 |
686. | 2021 | Piotr Ludwiczak, Szymon Jaworski, Paweł Smoliński, Jakub Majerski) | AZS-AWF Katowice | sztafeta 4x100 m st. dowolnym | 2 |
687. | 2021 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 200 m st. grzbietowym | 3 |
688. | 2021 | Jakub Majerski, Paulina Nogaj, Piotr Ludwiczak, Dominika Kossakowska | AZS-AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 100 m st. dowolnym | |
689. | 2021 | (Dominika Kossakowska, Paulina Nogaj, Aleksandra Cieplak, Julia Świstuń) | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 |
690. | 2021 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
691. | 2021 | Paulina Peda, Marta Szopa, Paulina Nogaj, Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
692. | 2021 | Tomasz Polewka, Karol Romanowski, Michał Poprawa, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 2 |
693. | 2021 kb | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
694. | 2021 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m. st. motylkowym | 1 |
695. | 2021 kb | Paulina Peda, Kocjan, Świstuń, Katarzyna Wasick | AZS-AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 2 |
696. | 2021 kb | Paweł Juraszek | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
697. | 2021 kb | Jakub Majerczak | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
698. | 2021 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 3 |
699. | 2021 kb | Tomasz Polewka, Paweł Smoliński, Jakub Majerski, Paweł Juraszek | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 1 |
700. | 2021 kb | Paulina Peda, Jakub Majerski, Kamil Romanowski, Julia Świstuń) | AZS-AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. zmiennym | 2 |
701. | 2021 kb | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
702. | 2021 kb | Kamil Sieradzki | AZS-AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
703. | 2021 kb | Dominika Kossakowska, Paulina Peda Julia Świstuń Wasick Katarzyna | AZS-AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
704. | 2021 kb | Paweł Juraszek, Kamil Sieradzki, Jakub Majerski, Paweł Smoliński | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
705. | 2021 kb | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Piotr Ludwiczak, Rafał Bugdol | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 3 |
706. | 2021 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 2 |
707. | 2021 kb | Paweł Smoliński | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 1 |
708. | 2021 kb | Paweł Smoliński | AZS AWF Katowice | 100 m st. zmiennym | 1 |
709. | 2021 | Paulina Peda, Jakub Majerski, Kamil Romanowski, Julia Świstuń | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. dowolnym | 1 |
710. | 2021 | Zuzanna Herasimowicz, Wiktoria Piotrowska, Weronika Hallmann, Aleksandra Obajtek | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. dowolnym | 2 |
711. | 2021 kb | Dominika Kossakowska | AZS AWF Katowice | 100 m stylem dowolnym | 3 |
712. | 2021 kb | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
713. | 2021 kb | Paulina Peda | AZS-AWF Katowice | 200 m st. motylkowym | 2 |
714. | 2021 kb | Maksymilian Cerlich | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
715. | 2021 kb | Jakub Majerski, Kamil Sieradzki, Szymon Jaworski, Kamil Bryła | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 1 |
716. | 2021 kb | Tomasz Polewka | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
717. | 2021 kb | Michał Poprawa | AZS-AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
718. | 2021 kb | Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Maksymilian Cerlich, Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym m | 1 |
719. | 2022 | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 50 m motylkowym: | 1 |
720. | 2022 | Aleksandra Cieplak, Julia Świstuń, Jakub Majerski, Dominik Dudys | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 100 m st. dowolnym | 2 |
721. | 2022 | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
722. | 2022 | Dawid Szwedzki | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
723. | 2022 | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym | 3 | |
724. | 2022 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
725. | 2022 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
726. | 2022 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
727. | 2022 kb | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym k | 3 | |
728. | 2022 kb | Paweł Juraszek | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
729. | 2022 kb | Piotr Ludwiczak | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 3 |
730. | 2022 kb | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 1 |
731. | 2022 kb | seniorska | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. zmiennym | 1 |
732. | 2022 kb | młodzieżowa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym | 2 |
733. | 2022 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 50 m st. motylkowym | 2 |
734. | 2022 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. zmiennym | 1 |
735. | 2022 kb | Paweł Smoliński | AZS AWF Katowice | 100 m st. zmiennym | 2 |
736. | 2022 kb | Aleksander Sienkiewicz | AZS AWF Katowice | 200 m st. grzbietowym | 2 |
737. | 2022 kb | seniorska | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. dowolnym | 1 |
738. | 2022 kb | młodzieżowa | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 x 50 m st. dowolnym | 2 |
739. | 2022 kb | Paweł Juraszek | AZS AWF Katowice | 50 m. st. dowolnym | 1 |
740. | 2022 kb | Piotr Ludwiczak | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 3 |
741. | 2022 kb | Zuzanna Famulok | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
742. | 2022 kb | Mateusz Chowaniec | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
743. | 2022 kb | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
744. | 2022 kb | Maksymilian Cerlich | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
745. | 2022 kb | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym m | 1 | |
746. | 2022 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 1 |
747. | 2022 kb | Tomasz Polewka. | AZS AWF Katowice | 50 m st. Grzbietowym | 1 |
748. | 2022 kb | Piotr Ludwiczak | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 3 |
749. | 2022 kb | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
750. | 2022 kb | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 2 |
751. | 2022 kb | młodzieżowa | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym m | 1 |
752. | 2022 kb | seniorska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym m | 2 |
753. | 2022 kb | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m grzbietowym | 1 |
754. | 2022 kb | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m zmiennym | 2 |
755. | 2023 | Aleksander Sienkiewicz, Paweł Smoliński, Maciej Matyjasek, Dominik Dudys | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 3 |
756. | 2023 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
757. | 2023 | Mateusz Chowaniec | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
758. | 2023 | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 1 |
759. | 2023 | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
760. | 2023 | Zuzanna Famulok | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
761. | 2023 | Kamil Romanowski | AZS AWF Katowice | 200 m st. klasycznym | 3 |
762. | 2023 | Piotr Ludwiczak | AZS AWF Katowice | 50 m st. grzbietowym | 3 |
763. | 2023 | Jakub Majerski, Dominik Dudys, Szymon Jaworski, Mateusz Chowaniec | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym | 1 |
764. | 2023 | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 3 |
765. | 2023 | Zuzanna Famulok | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 2 |
766. | 2023 | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
767. | 2023 | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
768. | 2023 | Marta Cieśla | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 3 |
769. | 2023 | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
770. | 2023 | Paulina Peda, Maciej Hołub, Michał Poprawa, Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym miks | 1 |
771. | 2023 | Rafał Bugdol, Kamil Romanowski, Dominika Kossakowska, Marta Cieśla | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym miks | 2 |
772. | 2023 z | Katarzyna Wasick | AZS AWF Katowice | 50 m st. dowolnym | 1 |
773. | 2023 z | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
774. | 2023 z | Paulina Peda | AZS AWF Katowice | 100 m st. motylkowym | 2 |
775. | 2023 z | Jakub Majerski | AZS AWF Katowice | 100 m st. grzbietowym | 1 |
776. | 2023 z | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 200 m st. dowolnym | 1 |
777. | 2023 z | Adam Kuczak | AZS AWF Katowice | 400 m st. zmiennym | 1 |
778. | 2023 z | Zuzanna Famulok | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
779. | 2023 z | Paulina Peda, Marta Szopa, Aleksandra Cieślak, Zuzanna Famulok | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
780. | 2023 | Mateusz Chowaniec | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 2 |
781. | 2023 z | Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | 100 m st. dowolnym | 3 |
782. | 2023 z | Michał Poprawa | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
783. | 2023 z | Zuzanna Famulok | AZS AWF Katowice | 200 m st. zmiennym | 2 |
784. | 2023 z | Aleksander Sienkiewicz, Krzysztof Jung, Michał Poprawa, Kamil Sieradzki | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m st. zmiennym | 1 |
785. | 2023 z | Maciej Hebel | AZS AWF Katowice | 800 m st. dowolnym | 3 |
Legenda: l – mistrzostwa letnie, z – mistrzostwa zimowe, kb – krótki basen (25-metrowy), k – kobiety.