Spotkanie z cyklu PRZYJACIELE BARBARY I STANISŁAWA. Fragmenty recitalu „Takiej miłości Wam życzę” zaśpiewa Marta Tadla, z towarzyszeniem Radosława Michalika

Kategoria
Spotkanie
Termin
30 czerwca 2022 18:00
Miejsce
Dział Teatralno-Filmowy Muzeum Historii Katowic, ul. Kopernika 11
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marta Tadla: Absolwentka Studium dla Aktorów Lalkarzy w Będzinie. Zadebiutowała w będzińskim Teatrze Dzieci Zagłębia. Współpracę z Teatrem Rozrywki rozpoczęła w roku 1995, rolą Siostry Mary Hubert w musicalu Nunsense i od razu zwróciła na siebie uwagę widzów brawurowo wykonywanym songiem „Któż świętszy jest niż ja”. Aktorka jest gwiazdą wszystkich koncertów rozrywkowych i sylwestrowych Teatru Rozrywki, ciesząc widzów wyjątkowo piękną barwą głosu i ogromną muzykalnością. O takich jak ona zwykło się mówić, że noszą w sobie swing.

Recital Marty Tadli TAKIEJ MIŁOŚCI WAM ŻYCZĘ to swoista podróż przez życie aktorki. Ulubione utwory Agnieszki Osieckiej, towarzyszące Jej od dziecka, przeplatają się z niezapomnianymi piosenkami Mireille Mathieu – francuskiej artystki z krystalicznym, mocnym głosem, której z zachwytem słuchała niegdyś z mamą. Są w tym recitalu także utwory Marka Grechuty, Bogdana Olewicza i Jana Wołka. Jest również niespodzianka: dwie kompozycje Radosława Michalika, z jego własnymi tekstami.

 
 

Terminy

  • 30 czerwca 2022 18:00

Wspierane przez iCagenda

Pn Wt Śr Cz Pt So N