„O Basi, Stasiu i ich mieszkaniu...” – prezentacja filmów ze wspomnieniami przyjaciół i współpracowników Barbary i Stanisława Ptaków, a także przyjaciół tego miejsca.

Kategoria
Pokaz filmu
Termin
19 listopada 2021 12:00 - 18:00
Miejsce
Dział Teatralno-Filmowy ul. Kopernika 11
Telefon
32 745 17 28, 514 499 614
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świętujmy razem 10-lecie!

 

Przez 10 lat pracy w tym niezwykłym miejscu wysłuchałam wielu pięknych opowieści, smakowitych anegdot, wzruszających wspomnień. Zawsze wtedy żałowałam, że nie mam czasu tego utrwalić, że nie zapamiętam, wszak pamięć jest ulotna. Obiecałam sobie, że do tego wrócę i znajdę czas. No i stało się – na jubileusz 10-lecia postanowiłam wspomnienia nagrać. Zaprosiłam przed kamerę wiele wspaniałych osób – przyjaciół i współpracowników Pani Barbary i Pana Stanisława, a także przyjaciół tego niezwykłego miejsca. Przez wiele godzin słuchałam ich fantastycznych opowieści, wspomnień, refleksji, anegdot. To była niezwykła, fascynująca przygoda, powrót do „przeszłości”. Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli moje zaproszenie i podzielili się swoimi przemyśleniami przed kamerą. Powstał z tego film, który prezentujemy Państwu w tę jubileuszową sobotę. Serdecznie zapraszam!

Katarzyna Gliwa

 
 

Terminy

  • 19 listopada 2021 12:00 - 18:00

Wspierane przez iCagenda