"Czas stop: Katowice". Prelekcja A. Szepiszczak

prelekcja_3
Kategoria
Prelekcja
Termin
29 lipca 2021 16:00
Miejsce
Muzeum Historii Katowic ul. Szafranka 9
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Historii Katowic na prelekcję "Czas stop: Katowice". Prelekcję wygłosi Angelika Szepiszczak – koordynatorka projektu „Wojciech Kilar – muzyk, kompozytor, katowiczanin”, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach pracownik MHK, badaczka dorobku Wojciecha Kilara.

Prelekcja "Czas stop: Katowice" będzie ostatnią z trzech prelekcji organizowanych w ramach akcji "Lato z Kilarem”, dotyczących życia i twórczości Wojciecha Kilara. Prelekcja skierowana jest do osób dorosłych i seniorów.

Wykład będzie realizowany w wariancie stacjonarnym (12 os.) - w siedzibie głównej MHK przy ul. Szafranka 9 oraz w wersji online na muzealnym facebook'u.

Chęć udziału w wydarzeniu należy potwierdzić mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne: 32 2561810 wew. 111, 104.

Zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarno-epidemiologicznymi ilość miejsc ograniczona.

 
 

Terminy

  • 29 lipca 2021 16:00

Wspierane przez iCagenda