Międzypokoleniowe warsztaty. Część 4: "Film i muzyka"

baner_wydarzenia
Kategoria
Warsztaty
Date
22 lipca 2021
Miejsce
Muzeum Historii Katowic ul. Szafranka 9
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Historii Katowic na warsztaty międzypokoleniowe "Z Katowic do wielkiego świata" organizowane w ramach akcji "Lato z Kilarem". Temat warsztatów "Film i muzyka".
Celem warsztatów jest upowszechnienie postaci wybitnego katowiczanina - kompozytora Wojciecha Kilara. Zajęcia zakładają współpracę międzypokoleniową między dziećmi w wieku przedszkolnym lub w młodszym wieku szkolnym, które nie znają Wojciecha Kilara i seniorami, którzy pamiętają postać kompozytora i jego twórczość. Na spotkaniach odbędą się warsztaty muzyczne, teatralne i plastyczne.

Z powodu ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemiologicznym w warsztatach może wziąć udział 12 osób - 10 dzieci i 2 seniorów.

Warsztaty odbędą się w siedzibie głównej Muzeum Historii Katowic (ul. ks. J. Szafranka 9).

W zajęciach mogą brać udział grupy zorganizowane dzieci (wraz z opiekunem): do 10 osób
oraz seniorów: do 2 osób
Czas trwania: 8.30-14.00
Zajęcia są bezpłatne, uczestnikom zapewniamy wyżywienie - śniadanie i obiad

Zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne: 32 2561810 wew. 111, 104

 
 

Terminy

  • 22 lipca 2021
  • 15 lipca 2021

Wspierane przez iCagenda