1945–1949 | 1950–1956 | 1957–1989 |
---|---|---|
RKS KS Kopalnia „Katowice” | Górnik przy kopalni „Katowice” | KS 1920 Katowice |
Gwiazda Borki | Związkowiec Borki | – |
Rozwój Katowice | Górnik Brynów przy kopalni „Wujek” | Rozwój Katowice |
Baildon Katowice | Stal Katowice | Baildon Katowice |
Kopalnia „Eminencja” Dąb | Górnik Dąb | Dąb Katowice/GKS Katowice |
Siła Giszowiec | ||
RKS Janów | Górnik Janów | |
Naprzód Janów | Górnik Janów | Naprzód Janów |
Wojewódzki Milicyjny KS | Gwardia Katowice | |
Ormowiec Katowice | Gwardia Katowice | |
Piechur Katowice | Gwardia Katowice | |
Płomień Katowice | ||
Pocztowy KS | ||
Tramwajarz Katowice | ||
Zryw przy Odlewni Münstermanna | ||
Pogoń Katowice | Stal Katowice | |
Ferrum Zawodzie | Stal Katowice | Słowian Katowice |
ZZK Katowice | Kolejarz Katowice | Kolejarz Katowice |
Napęd Załęże | Górnik Załęże | KS Kleofas 06 |
KS Kostuchna | Górnik Kostuchna | Górnik Kostuchna |
Ligocianka (Dom Kultury) Ligota | Budowlani Ligota, Górnik Ligota | Budowlani Ligota |
22 Dąbrówka Mała | Unia Dąbrówka Mała | Instal 22, Hetman 22 |
Perun Dąbrówka Mała | Unia Dąbrówka Mała | |
Towarzystwo Sportowe Murcki | Górnik Murcki | Górnik Murcki, GKS Tychy |
Stal Ochojec | Budowlani Ochojec | |
Pierwszy KS Panewniki | LZS Panewniki | LZS Panewniki |
LZS Panewniki | LZS Panewniki | |
KS Piotrowickiej Fabryki Maszyn | Górnik Piotrowice | Górnik Piotrowice |
ZZK Piotrowice | Kolejarz Piotrowice | Kolejarz Piotrowice |
Podlesianka Podlesie | Start Podlesie, LZS Podlesie | Podlesianka 38 Podlesie |
RKS Naprzód Szopienice | Budowlani Szopienice | |
Ormowiec Szopienice | Gwardia Szopienice | |
TUR Szopienice | Związkowiec Szopienice | |
I Towarzystwo Sportowe, Zjednoczone Towarzystwa Sportowe, HKS Szopienice | Stal Szopienice | HKS Szopienice |
Związkowy KS Zakładów Mechanicznych Szopienice | ||
Orzeł Wełnowiec | Stal Wełnowiec | Orzeł Wełnowiec, GKS Katowice |
Kopalnia „Kleofas” Załęże | Górnik Kopalnia „Kleofas” | Kleofas 06 Katowice, GKS Katowice |
Zryw Załęże | ||
Atom Zawodzie | ||
HKS Kunegunda | ||
Katowiczanka Zawodzie | Górnik Janów | |
Silesja Zawodzie | ||
Górnik Koszutka | KS Koszutka, GKS Katowice | |
Górnik Wełnowiec | Rapid Wełnowiec, Orzeł-Rapid Wełnowiec, GKS Katowice | |
Rozwój Kostuchna, MK Kostuchna |